Aksesuarų namams pasirinkimas rinkoje labai platus: nuo smulkių iki tokių, kurie akimirksniu gali pakeisti visą kambario „veidą“. Štai geriausias toks pavyzdys yra kilimas. Pakeiskite turimą kilimą kitos spalvos, raštų, dizaino nauju kilimu ir nustebsite, kokią didžiulę įtaką jis turi visai kambario koncepcijai! Tad visai nenuostabu, jog daugelis svetainei, miegamajam, valgomojo erdvei, net koridoriui, prieškambariui ar kitoms namų patalpoms renkasi kilimą.

Tačiau – ne paslaptis – kilimai nėra pats pigiausias aksesuaras namams, todėl nestebina tai, jog dažnas dairosi kokybiško kilimo su akcija, leidžiančia mokėti mažiau, tačiau džiaugtis puikia kokybe. Ar toks variantas masina ir Jus? Tuomet džiaugiamės galėdami maloniai nustebinti – šioje prekių kategorijoje rasite didelę įvairovę kilimų, kuriems taikoma akcija, o Jums suteikiama proga svajonių kilimą pirkti pigiau, tačiau ne kokybės sąskaita.

Visi žinome, jog kilimas namams suteikia jaukumo, šilumos, taip pat ir komforto. Juk kaip gera vaikštant po namus jausti po kojomis minkštą, švelnų ir purų pagrindą. Taip pat kokybiškas kilimas atrodo labai estetiškai, stilingai, priklausomai nuo spalvinės gamos ir raštų šis aksesuaras padeda lengvai varijuoti interjero stiliais bei susikurti tokį, koks labiausiai patinka Jums. Tačiau būtina akcentuoti ir praktinį kilimų aspektą. Pirmiausia, tai jie efektyviai saugo grindis nuo pažeidimų, pavyzdžiui, subraižymo, kas tikrai nutinka gana dažnai, juo labiau jei grindų danga imli mechaniniam poveikiui. O taip pat kilimai kompensuoja diskomfortą, jei grindys yra vėsios. Jie labai pasitarnauja ir tada, jei namuose yra kūdikių – ropojantys mažyliai jausis komfortiškai, jų rankytėms ir kojytėms nebus šalta, o nugriuvus sumušimų rizika bus minimali.

Šioje prekių kategorijoje rasite kilimų visoms namų patalpoms. Ypač didelis pasirinkimas asortimente pigiai kainuojančių kilimų svetainei: nuo mažų iki labai didelių, prabangių ir kuklesnių, įvairių stilių, todėl atsižvelgdami į dominuojantį Jūsų svetainėje interjerą tikrai atrasite tinkamiausią.

Didelio susidomėjimo sulaukia ir vaikiški kilimai, žavintys spalvomis bei vaikų kambariui tobulai tinkančiais raštais. O galbūt ieškote gero kilimo miegamojo kambariui? Reikia vieno didelio ar poros mažesnių, tiesiamų iš abiejų lovos pusių? Ir juos išsirinksite labai gera kaina iš mūsų asortimento. Nuspręskite, koks stilius geriausiai tiks Jūsų miegamajame ir pirkti bus labai paprasta bei greita.

Ir tai dar ne viskas – mūsų kilimų su akcija kategorijoje rasite prekių, idealiai tiksiančių mažoms erdvėms, pavyzdžiui, prieškambariui, taip pat pailgoms ir siauroms, pavyzdžiui, koridoriui, balkonui.

Čia labai gera kaina galite įsigyti ir kilimus lauko poilsio erdvei – terasai skirti kilimai yra atsparūs išorės poveikiui, neimlūs nešvarumams, labai lengvai prižiūrimi, tad dovanos geriausią naudojimosi patirtį.

Tai, kiek sutaupysite akcijos metu, priklauso nuo to, kokio dydžio akcija taikoma. Mūsų kilimų akcijos varijuoja diapazone nuo keliolikos iki maždaug 40 procentų! Ar galite patikėti, jog turite progą pirkti aukštos kokybės kilimą kone perpus pigiau?

Išpardavimas yra galimybė, kuria pasinaudoję už kokybišką gaminį mokėsite daug mažesnę kainą. Jei kilimas nėra skubus pirkinys, verta sekti mūsų asortimentą ir palaukti, kol pasirinktam kilimui bus taikomas išpardavimas.

Šis klausimas klientams kyla gana dažnai. Tačiau galime patikinti, jog akcijos taikomos bet kuriems kilimams iš mūsų asortimento. Tad net pirkdami su didele nuolaida galite būti tikri, jog kilimas yra aukštos kokybės. Juo labiau kad visi mūsų pasiūloje esantys kilimai atitinka labai aukštus standartus. Itin atsakingai renkamės gamintojus ir į savo asortimentą įtraukiame tik geriausių, pasaulyje pripažintų prekių ženklų kilimus. Taigi galite neabejoti, jog net ir tikrai įspūdinga akcija bus taikoma patiems geriausiems kilimams.

Nusprendę pasinaudoti galimybe ir kilimą įsigyti su nuolaida mažesne kaina, rinkitės mūsų asortimente internetu. Kokius kilimus rasite šioje prekių kategorijoje? Čia laukia labai didelis pasirinkimas: dideli ir maži, tinkantys bet kuriai namų patalpai, taip pat ir vaikiški, įvairių spalvų ir raštų, ilgo ir trumpo plauko, vienspalviai bei margi, atstovaujantys įvairiems stiliams bei prekių ženklams ir t.t. Didelė dalis kilimų parduodami su 25, 29, 30 ar net 40 proc. akcija.

Prie kiekvieno kilimo pateikta jo charakteristika, todėl rinktis bus nesudėtinga, sužinosite esminę informaciją apie gaminį. Taip pat nurodyta kaina ir matyti, kokia taikoma nuolaida. Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu, negana to, tai greita ir tikrai saugu. Tad kodėl gi nepasinaudojus proga mokėti pigiau už aukštos kokybės kilimą ir dar skirti tikrai mažai savo laiko naujojo kilimo pirkimo procesui?

Visus užsakymus, pateiktus internetu iš mūsų el. parduotuvės, saugiai ir sklandžiai pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.