Kilimas namuose – tai jauki, stilinga detalė, kuri dėl didelės spalvų ir raštų įvairovės suteikia neaprėpiamas galimybės įgyvendinant tiek kuklias, tiek itin įmantrias vizijas.

Apvalios formos kilimai tinka bet kurioje namų patalpoje, svarbu tik pasirinkti tinkamą dydį. Mažai erdvei nereikia labai didelio kilimo, nes vizualiai dar labiau suspaus erdvę. Bene labiausiai tokios formos kilimai tinka svetainėje po kavos staliuku, valgomajame po valgomojo stalu ir kėdėmis, o maži apvalūs kilimai kuria jaukumą miegamajame iš abiejų lovos pusių. Tinkamo dydžio apvalų kilimą galite rinktis ir prieškambariui, o minkštas ilgo plauko kilimas tiks vaikų kambariui.

   Į asortimentą įtraukiame tik gerų atsiliepimų sulaukiančių gamintojų produkciją, tad apvalių kilimų kategorijoje rinkitės tokių prekės ženklų kaip „Hanse Home“, „MK Selected“ ir kitų gaminius.

  • Siūlome trumpo ir ilgo plauko kilimus šioje prekių kategorijoje.
  • Turime labai didelę internetu parduodamų apvalių kilimų įvairovę pagal stilių – romantiškiems  būstams idealiai tiks vintažiniai, moderniems – geometrinių raštų, minimalistiniams, skandinaviškiems – skandinaviško stiliaus.
  • Vienspalviai ir raštuoti apvalūs kilimai namams.
  • Bene labiausiai šioje prekių kategorijoje sužavės spalvų paletė – galėsite rinktis ne tik klasikinių, universalių spalvų kilimus, bet ir ryškius, žaismingus, pavergiančius savo spalvine gama. Jūsų simpatijų laukia pilkas, raudonas, geltonas, rožinis, violetinis, žalias, mėlynas ar kitos spalvos svajonių kilimas.
  • Kilimams patvarumą ir aukštą atsparumą garantuoja polipropilenas. Iš šios medžiagos pagaminti apvalūs kilimai stebins ilgaamžiškumu.
  • Siūlome skirtingų dydžių kilimus. Galimas diametras: 133, 140, 200 cm ar kitoks.
  • Visi mūsų parduodami kilimai atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus.

Svarstote, kur gera kaina pirkti apvalų, dailų, stilingą ir patvarų kilimą? Labai geras sprendimas rinktis mūsų el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia plati kilimų įvairovė, jų aprašymai, dydžių pasirinkimas, galimybė mokėti pigiau, kai taikoma akcija, bei sutaupyti, bet ne kokybės sąskaitą. O dar geriau tai, kad nereikės sukti galvos dėl pirkinio pristatymo. Įsigiję pirkinius mūsų el. parduotuvėje galite pasinaudoti ir pristatymo paslauga. Todėl čia labai patogu ir saugu pirkti, o drauge užtikrinamas sklandus pirkinių atvežimas – pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.