Kokybiškas, dailus kilimas yra puikus įrankis kuriant stilingą ir reprezentatyvų interjerą namuose. Rinkdamiesi kilimą pirkėjai dažnai vertina dizaino ypatumus, medžiagas, iš kurių pagamintas, taip pat neabejotinai atsižvelgia į dydį ir pan. Tačiau ne visi domisi, kokioje šalyje kilimas pagamintas. O kilmės šalis – taip pat labai reikšmingas kokybės rodiklis. Štai mūsų belgiški kilimai yra tobulas pasirinkimas vertinantiems aukščiausius kokybės standartus.

Mūsų asortimente rasite labai platų belgiškų kilimų pasirinkimą. Iš šios šalies atkeliauja tik labai aukštos kokybės kilimai, išsiskiriantys dizaino ypatumais, pavydėtinu patvarumu, atsparumu, nesudėtinga priežiūra. Jie net po daugelio valymų bei intensyvaus naudojimo išlaiko pirminę išvaizdą ir maloniai stebina kokybe.

Mūsų el. parduotuvėje galite pirkti patikusį kilimą, kurį rinksitės iš neįtikėtinai plataus spektro.  Turime labai didelę spalvų ir stilių įvairovę, o kur dar dydžiai, kurių pasirinkimas nustebins net didžiausius skeptikus!

Norintys pirkti belgišką kilimą galės rinktis tokių prekių ženklų gaminius kaip „Bougari“, „BT Carpet“, „Elle Decor“, „Hanse Home“, „Mint Rugs“, „MK Selected“, „Nouristan“, „Zala Living“.

Belgiški kilimai – rinkitės mūsų el. parduotuvėje internetu iš labai plataus spektro tai, kas tobulai tiks Jūsų namams. Kokybiškas kilimas idiliškai atrodys svetainėje, miegamajame, virtuvėje, koridoriuje ar kitoje patalpoje. Čia Jūsų laukia puikios kainos, dar pigiau mokėti leidžianti akcija (kai taikoma), labai patogus pirkimo procesas ir užsakymo atvežimas –  internetu įsigytus kilimus pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje