Modernūs namai tai ne tik interjero dizainas, bet ir praktiškumas. Vis labiau populiarėja interjero sprendimai, kurie užtikrina maksimalų komfortą, patogumą, funkcionalumą, nes šiuolaikiškoms ir skubančioms asmenybėms svarbu kokybiškas poilsis.

Grindų pagalves galima priskirti sėdmaišiams, tačiau jos skiriasi savo forma. Tai tarsi didelė pagalvė, ant kurios galima ne tik prigulti, bet ir suformuoti sėdmaišį sėdėjimui. Tai funkcionalesnis namų aksesuaras, kuris patiks tiek dideliems, tiek mažiems!

Internetinėje parduotuvėje ManoKilimas.lt rasite gausų grindų pagalvių pasirinkimą, skirtų naudoti tiek namų, tiek lauko erdvėse. Pagalvės ypač populiarios vaikų, paauglių kambariuose, naudojamos kaip sėdmaišiai, foteliai ar gultai, prisitaiko prie kūno formos, yra minkštos, todėl užtikrina maksimalų komfortą. Asortimente rasite įvairaus dydžio, spalvų pagalvių ir pagalvėlių. Jų priežiūra labai paprasta – visos pagalvės siuvamos su nuimamais užvalkalais, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje. Užpildo granulės supiltos į atskirą vidinį maišą, yra antialergiškos, bekvapės, izoliuoja šilumą.

Pirkti internetu verta – galite būti tikri, jog prekes įsigysite pigiau, o užsakymas Jus pasieks tiesiai iš tiekėjo sandėlio. ManoKilimas.lt svetainėje nuolat taikomos įvairios akcijos, todėl norimą produktą galėsite įsigyti geriausia kaina. Pristatymas nemokamas, pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.