Šiandien galime įsigyti pačių įvairiausių baldų ir aksesuarų namams. Vienas populiariausių elementų, kuris pozicijų nepraranda nuo seno, yra kilimas. Ši detalė gali padaryti stebuklus, taip pat niekas nenuginčys, jog kilimas kambariui suteikia minkštumo, švelnumo, drauge atlieka ir praktinę funkciją. Štai kodėl beveik visada kilimai įsikuria vaikų kambariuose. Plačiame mūsų asortimente išsirinkite kilimą berniuko ar mergaitės kambariui. Štai mergaičių erdvės paprastai asocijuojasi su princesėmis ir rožine spalva, tačiau mūsų kilimų įvairovė leidžia pasitelkti kūrybiškumą ir mergaitės kambaryje sukurti stilingą, pasakišką, labai dailią ir jaukią oazę.

Ieškote pirkti kilimo mažosios damos erdvei, tačiau sunkoka pasirinkti, tai pasiūla tokia didelė? Siūlome įvertinti kelis svarbius aspektus. Pirmiausia – forma ir dydis. Jei norite kilimo per visą kambarį, rinkitės didelį stačiakampio formos. Prie lovos labai jaukiai atrodo apvalus kilimas. Toks puikiai tiks ir prie darbo stalo ar žaidimų kampelyje.

Natūralus ar sintetinis pluoštas? Nors daugelis vertina vilnonius, medvilninius kilimus, tačiau vaikų kambariams labai paklausūs kokybiški polipropileno kilimai, kurie ypač lengvai prižiūrimi.

Spalvos ir paveikslėliai – tai mergaitės kambaryje neabejotinai užima labai svarbią vietą. Nors tinka tiek pasteliniai, tiek sodrūs atspalviai, visgi kilimo spalvinę gamą derinkite prie kambario kolorito.

   Rinkitės apvalų arba stačiakampį kilimą.

  • Turėsite progą rinktis iš plačios spalvinės gamos – Jūsų simpatijų laukia pilki, kreminiai, raudoni, rožiniai, violetiniai, žali, smėliniai ir kitų spalvų kilimai. Leiskite kambario savininkei įsitraukti į pasirinkimo procesą.
  • Polipropileno ir poliamido kilimai – tai sintetiniai pluoštai, bet labai kokybiški, atsparūs, patvarūs ir itin lengvai valomi.
  • Didžiulė kilimų su paveikslėliais įvairovė leis kiekvienai mažajai damai atrasti labiausiai patinkantį paveikslėlį. Gal tai bus kačiukas, meškutis, zuikis, paukščiukai ar kitas gyvūnėlis? O galbūt patiks kilimas, margintas širdelėmis, žvaigždutėmis, debesėliais ar kt.?

·         Labai platus dydžių pasirinkimas

Jei ieškote dailaus, minkšto ir drauge atsparaus kilimo dukros kambariui, tai mūsų el. parduotuvės asortimente tikrai atrasite tą, kuris pelnys Jūsų simpatijas. Pirkti čia internetu labai patogu, paprasta, saugu. Galite filtruoti visą asortimentą, paiešką padaryti tikslingą ir sparčią. Prie gaminių pateikiama tiksli informacija, įskaitant ir tai, jei taikoma akcija bei galimybė mokėti pigiau. Įsigijus kilimą Jums nereikės sukti galvos dėl jo atsivežimo –  pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.