Pakeiskite kambaryje kilimą, ir pasikeis visas bendras patalpos „veidas“. Tai visiška tiesa, kuri tik pagrindžia, koks svarbus kambario dizaino koncepcijai yra kilimas. Tad jis turėtų būti pasirenkamas atsakingai, vertinant nemažą pluoštą kriterijų. Šiandien galime drąsiai sakyti, jog populiariausi kilimų sektoriuje yra modernūs kilimai, žavintys labai plačia spalvų palete, raštų įvairove, formomis ir kitais dizaino ypatumais. Ar Jus taip pat domina šiuolaikiški kilimai? Būkite tikri – mūsų el. parduotuvėje tikrai išsirinksite, nes siūlome daugiau kaip pusę tūkstančio variantų!

Jei modernaus stiliaus kilimus reikėtų apibūdinti keliais žodžiais, idealiai tiktų harmonija, minimalizmas, estetika. Šių kilimų spalvų paletė įvairi, tačiau jie nėra pernelyg raštuoti, todėl atrodo labai stilingai ir harmoningai. Subtilūs raštai tik suteikia daugiau originalumo, įvairovės, tačiau nerėžia akies. Šio tipo kilimai idealiai įsilieja į modernaus dizaino būstą.

Rinkdamiesi internetu ar fizinėje parduotuvėje naują kilimą, pirmiausia apsispręskite, ar norite natūralaus ar sintetinio pluošto. Tai leis gerokai sumažinti alternatyvų lauką.

Kitas svarstytinas aspektas, žinoma, yra spalvų gama. Ją derinkite prie kambario apdailos arba baldų, užuolaidų, kitų dekoro elementų. Taip pat nuspręskite, ar norite kilimo su raštais. Atsižvelkite, ar raštuotas baldų gobelenas, užuolaidos ir kita tekstilė kambaryje, kokia sienų apdaila. Jei raštų jau yra nemažai, dailiau atrodys vienspalvis kilimas.

Dydis – dar vienas reikšmingas kriterijus. Mažam kambariui nesirinkite kilimo per visą grindų plotą – vizualiai dar labiau sumažins erdvę.

  • Manokilimas.lt el. parduotuvė yra bene didžiausia virtuali erdvė, kurioje rasite labai platų modernių kilimų pasirinkimą. Specializuojamės tik kilimų srityje, tad būkite tikri, jog perkate iš savo srities žinovų.
  • Į asortimentą įtraukiame tik puikiai vertinamų gamintojų kilimus, tad moderniųjų kategorijoje rinkitės tokių prekės ženklų kaip „Elle Decor“, „Hanse Home“, „Mint Rugs“, „MK Selected“ ir kitų gaminius.
  • Siūlome apvalius arba stačiakampio formos kilimus šioje prekių kategorijoje.
  • Modernaus kilimo savo būstui ieškantiems klientams turime labai didelę kilimų įvairovę pagal stilių – rinkitės išskirtinumu alsuojančius boho stiliaus kilimus, taip pat vintažinius, skandinaviško, Used Look ar kito stiliaus, margintus dryžiais, gėlių raštais, moderniam stiliui atstovaujančiais geometriniais raštais ir kt.
  • Koks koloritas domina? Mūsų el. parduotuvėje turėsite plačias pasirinkimo galimybes nepriklausomai nuo to, ar aktualus vienspalvis, ar margas kilimas. Spalvų paletė plati: auksinė, balta, geltona, grafito, mėlyna, raudona, ruda, smėlinė, rusva ir daug kitų.
  • Jūsų simpatijų laukia kokybiški, patvarūs ir dėvėjimuisi atsparūs natūralaus bei sintetinio pluošto modernūs kilimai: medvilniniai, iš polipropileno, poliesterio, viskozės, taip pat poliamido, akrilo.
  • Tinkamą kilimą atrasite ir mažam, kompaktiškam būstui, ir labai erdviam, nes turime neįtikėtiną pasirinkimą pagal dydžius: 120×160, 140×200, 160×220, 160×240, 200×300, 80×200, 80×250, 80×150 cm ir daug kitų.
  • Visi kilimai atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus.

Jei ieškote modernaus kilimo savo namams, el. parduotuvėje manokilimas.lt rinksitės iš plataus asortimento ir tikrai atrasite tą, kuris pelnys Jūsų simpatijas. Asortimentas milžiniškas, todėl pirkti padės patogi prekių filtravimo sistema. Prie visų prekių rasite išsamius aprašymus, charakteristikas, galimų dydžių pasirinkimą, taip pat yra tiksli kaina, matysite, ar konkrečiam kilimui taikoma akcija, suteikianti progą mokėti pigiau.

Pirkti čia labai saugu ir patogu. Maža to, pažadame sklandų pirkinių atvežimą – pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.