Kilimas yra vienas svarbiausių aksesuarų, leidžiantis „žaisti“ spalvomis, raštais, drąsiais, originaliais sprendimais. Pakeitus kilimą labai lengva atnaujinti visą erdvę. Ir nors paprastai labai skrupulingai renkamės kilimus namams, lauko erdvėje jų vaidmuo nė kiek ne mažesnis. Lauko kilimai tiesiami šalia įėjimo į namus, terasose, poilsio zonose, balkonuose. Čia jie atlieka ir praktinę, ir estetinę funkcijas. Todėl jei kaip tik dabar ieškote gero ir gražaus lauko kilimo, rinkitės mūsų asortimente. Verta atkreipti dėmesį į raštuotus, tobulai papildysiančius bet kurį interjero stilių.

      Asortimente kiekvieno iš Jūsų laukia įspūdingas lauko kilimų pasirinkimas. Jei nusprendėte pirkti raštuotą lauko kilimą, tai rinksitės iš kelių šimtų alternatyvų! Raudoni, mėlyni, žali, violetiniai, balti, juodi, rudi ir kitų spalvų kilimai su raštais žavi įvairove: nuo pastelinių, ramių atspalvių iki drąsių, sodrių, ryškių.

  • Apvalūs ir stačiakampio formos kilimai.
  • Labai didelė raštuotų lauko kilimų pasiūla pagal dydį. Tiksliai pamatuokite, kokie matmenys aktualūs, o mūsų asortimente neabejotinai atrasite juos atitinkantį kilimą.
  • Raštais marginti kilimai iš polipropileno dovanos geriausią jų naudojimo patirtį, mat išsiskiria pavydėtinu tvirtumu, estetika bei lengva priežiūra.

Jei domina raštuoti lauko kilimai patrauklia kaina, galimybė pirkti su akcija, tai Jums tikrai patiks mūsų asortimentas. Dailūs, aukštos kokybės kilimai laukui pelno daug simpatijų. Mūsų el. parduotuvėje labai patogu rinktis, o dar geriau, kad nereikia rūpintis internetu įsigytų prekių atsiėmimu – pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.