Kilimų funkcija interjere smarkiai kito. Seniau jie atlikdavo praktinę funkciją ir bene dažniausiai kilimų paskirtis buvo paslėpti grindų defektus – nelygumą, dažų nusitrynimą, pažeistą medinių ar kitokių grindų paviršių. O šiandien kilimų funkcijų spektras išsiplėtė ir, be praktinių aspektų, jiems tenka ir estetiką, jaukumą kuriančių akcentų vaidmuo. Kilimas gali neįtikėtinai pakeisti viso kambario nuotaiką, spalvinę gamą, stilių: patieskite gėlėtą ir, žiūrėkit, kambarys prisipildys svajingos, romantiškos nuotaikos, patieskite geometrinėmis formomis margintą – kambarys kaip mat įgaus modernios erdvės bruožų, o patiesę ryškų, originalų mėgausitės boho stiliaus dvelksmu.

Šiandien labai populiarūs sendinti kilimai, atrodantys itin išskirtinai, originaliai, alsuojantys savotišku žavesiu ir subtilumu. Pasitelkę sumanius sprendimus sendinto tipo kilimą pritaikysite kone kiekvienam interjere!

Jau pats kilimų tipo pavadinimas pasako, kuo jie yra išskirtiniai. Šie kilimai dėmesį kausto sendintu efektu, kuris yra perteikiamas taip kokybiškai, kad sukuria aliuziją, tarytum tas kilimas jau nugyveno ne vieną dešimtį metų. Tai vizualinis efektas, o kokybės požiūriu šie tekstilės gaminiai yra neįtikėtinai patvarūs, kokybiški ir praktiški.

Sendinti kilimai buvo ir yra „ant bangos“, jie tvirtai laiko vienų iš populiariausių pozicijas ir nė neketina trauktis iš mėgiamiausiųjų gretų. Kas lemia tą populiarumą? Pirmiausia, tai išskirtinė, žavinga ir subtiliai elegantiška kilimų išvaizda. Taip pat įstabiai atrodo švelnūs „pratrynimai“, suteikiantys neapsakomą švelnumo efektą. Šio tipo kilimai paprastai apima vieną spalvų paletę, nežymius spalvų perėjimus, rečiau išvystume ryškesnius potėpius ir didesnius kontrastus. Tai lemia, jog sendinti kilimai yra universalūs – juos lengvai pritaikysite beveik visų stilių erdvėse: jie lengvai ras vietą vintažiniame, Provanso, retro stiliaus būste, taip pat įsilies į klasikinį, tradicinį interjerą, solidžiai atrodys prabanga alsuojančiame interjere, dar labiau švelnumo įspūdį sustiprins pakrantės stiliaus interjere, puikiai atrodys ir minimalistiniame, industriniame, moderniame ar kitame.

Sendinti gali būti įvairių stilių kilimai: modernūs, klasikiniai, marginti gėlėmis ar kitokie.

Tiek renkantis kilimą fizinėje pardavimo vietoje, tiek internetu reikia apsvarstyti tam tikrus aspektus, atsakyti į kai kuriuos klausimus, padėsiančius priimti teisingą sprendimą.

Bene pirmasis klausimas, į kurį turite atsakyti, yra tai, kokio audinio kilimas Jus domina. Ar tai turėtų būti natūralus, ar sintetinis pluoštas? Ne paslaptis, jog abu variantai turi savų privalumų, gal kiek ir neigiamų aspektų, tačiau bet kuris iš jų bus geras, juo labiau jei kilimo gamintojas patikimas, garantuojantis aukštą kokybę.

Kitas klausimas – kokios spalvos ir raštai turėtų dominuoti? Koloritą tikslinga derinti prie bendros spalvinės gamos patalpoje. Šiame kontekste sendintas kilimas gali arba harmoningai įsilieti į erdvę, arba tapti išskirtiniu, drąsiu, originaliu akcentu. Tiesa, sendintų kilimų spalvų paletė paprastai yra švelnesnė, tad labai ryškių kontrastų sukurti galbūt ir nepavyks, tačiau galima sužaisti raštais, spalvų perėjimais ir pan. Renkantis spalvas ir raštus reikia vertinti kambario apdailą. Jei kambaryje yra margi, gėlėti, raštuoti tapetai, kilimą geriau rinktis vienspalvį. O jei dominuoja vienspalvės sienos, užuolaidos ir baldai, puikiai derės kelias spalvas sujungiantis raštuotas kilimas.

Negalima numoti ranka ir į kilimo dydį – jis ne mažiau svarbus, nes netinkamo dydžio kilimas gali kaip reikiant sujaukti viso kambario vaizdą. Taigi, renkantis kilimą svetainei paprastai siūloma vadovautis tokia taisykle, jog minkštųjų baldų priekinės kojelės turi būti ant kilimo, o galinės – ne. Miegamojo erdvei reikalingas toks kilimas, kuris būtų pakankamai išlindęs iš po lovos abiejose pusėse – tai svarbu ir dėl komforto, kad ryte būtų malonu išlipti iš lovos. Valgomojo kilimas turėtų būti išlindęs aplink stalą tiek, kad atsitraukus nuo stalo su kėde, visos jos kojos liktų ant kilimo – tai svarbu dėl patogumo, kad prisitraukiant kėdę atgal jos kojos nekliūtų už kilimo krašto. Tai tik kelios taisyklės, tačiau šiuolaikiniuose interjeruose jos neretai modifikuojamos ar net drąsiai laužomos.

Manokilimas.lt el. parduotuvėje rasite puikų sendintų „Used Look“ kilimų pasirinkimą.

  •         Kokybė glaudžiai siejasi su pačiu gamintoju, todėl į savo asortimentą įtraukiame tik pripažintų ir kilimų sektoriuje labai vertinamų prekių ženklų sendintus kilimus.
  •         Šioje prekių kategorijoje daugiausia rasite stačiakampio formos kilimų.
  •         Didelė sendintų „Used Look“ kilimų įvairovė pagal raštus – rinkitės margintus gėlėmis, augalų motyvais, klasikiniais ar originaliais ornamentais.
  •         Koloritas daugiausia šviesių, ramių, švelnių atspalvių – tokį efektą dar labiau sustiprina ir sendinimo technologija. Tačiau spalvų paletė vis vien lieka plati: nuo šviesių pastelinių tonų iki sodresnių atspalvių.
  •         Jūsų dėmesio laukia labai tvirti, dailūs, stilingi ir kokybiški sendinti kilimai iš natūralaus arba sintetinio pluošto: medvilniniai, poliesterio, polipropileno ar kt.
  •         Turime labai didelį pasirinkimą pagal dydžius: 140×200, 160×220, 80×150, 120×170, 200×290 cm ir daug kitų.
  •         Visi sendinti „Used Look“ kilimai atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus.

Jei ieškote unikalaus, žavingos išvaizdos ir drauge kokybiško bei patvaraus kilimo savo namams, tai mūsų „Used Look“ sendinto stiliaus kilimai tobulai atitiks Jūsų norus. El. parduotuvėje manokilimas.lt kviečiame rinktis iš didelės įvairovės. Ir rinktis, ir pirkti  bus labai patogu, kadangi visi gaminiai aprašyti, nurodytos jų savybės, kaina. Asortimentą galite filtruoti pagal Jums aktualius kriterijus. Taip pat matysite, ar kilimą galima įsigyti pigiau, t. y. ar gaminiui taikoma akcija.

Ne tik pirkti čia patogu – pažadame ir Jūsų pirkinio atvežimą – pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.