Svetainė yra išskirtinė namų erdvė. Paprastai joje ir priimame svečius, ir leidžiame vakarus su šeima. Todėl šiai patalpai keliama daug kriterijų – be to, kad turi būti stilinga ir reprezentatyvi, drauge ir pritaikyta visų šeimos narių patogumui. Paprastai svetainėje puikuojasi kilimas, suteikiantis jaukumo, žavesio, leidžiantis sustiprinti norimą stilių ir tampantis jaukiu prieglobsčiu šeimos nariams žaidžiant stalo žaidimus, draugiškai įsitaisius priešais televizorių ar tiesiog išdykaujant su mažaisiais. Kokybišką, patvarų ir dailų kilimą svetainei išsirinksite mūsų kilimų gausoje.

Ši namų erdvė paprastai būna išpuoselėta, todėl ir kilimas čia tampa reikšmingu interjero akcentu. Derinkite jo spalvinę gamą prie kambario kolorito arba paverskite originaliu, ryškiu elementu.

Norintys natūralumo gali prioritetą teikti medvilniniams kilimams, o trokštantys maksimalaus patvarumo, puikios išvaizdos ir lengvos priežiūros turėtų rinktis labai gerą sintetinio pluošto kilimą svetainei.

Kokio dydžio kilimą pirkti? Nuspręskite, ar tiesite jį visą kambario plotą (tarp sienos ir kilimo krašto turėtų likti tarpas), ar pasirinksite vienai iš funkcinių zonų, pavyzdžiui, šalia sofos, po kavos staleliu, prie krėslo, po valgomojo stalu, jei jis įkurdintas svetainėje.

  Labai platus svetainei skirtų kilimų spalvinis koloritas: geltoni, balti, juodi, kreminės spalvos, oranžiniai, mėlyni, rožiniai, raudoni, pilki, rudi, žali, violetiniai ir kt. Labai plati paletė pastelinių, švelnių, sodrių, ryškių spalvų.

  • Svetainei skirti kilimai yra apvalūs arba stačiakampio formos.
  • Kokį stilių kuriate savo svetainėje? Pagal šį kriterijų taip pat turėsite neįtikėtiną pasirinkimą: gal Jūsų svetainės patalpai tiks spalvingas boho stiliaus kilimas, o gal romantika ir prabanga alsuojantis sendintas, vintage? Romantiškam stiliui tobulai derės gėlėtas, o klasikiniam tiks dryžiai, įvairūs ornamentai. Rasite ir skandinaviško, minimalistinio, modernaus bei kitų stilių kilimų.
  • Natūralus ar sintetinis? Rinkitės kilimus iš medvilnės, poliesterio, viskozės, polipropileno ar kitų medžiagų.
  • Milžiniškas dydžių pasirinkimas leis atrasti tinkamiausią kiekvieniems namams.

Svarstote, kur pirkti gerą kilimą viliojančia kaina? Norite už aukštą kokybę mokėti pigiau? Rinkitės pas mus! Manokilimas.lt asortimente laukia didžiulis kilimų svetainei asortimentas, geros kainos, viena kita akcija, aukšta kokybė ir patogus prekių atvežimas – internetu įsigytus kilimus pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.