Platus kilimų funkcijų spektras neleis suabejoti, jog šis aksesuaras Jūsų namuose tikrai atras vietą ir leis mėgautis jo funkcionalumu bei teikiama estetika. Jei kaip tik žvalgotės naujo kilimo savo būstui, mūsų pasiūloje tikrai atrasite tą, kuris pelnys Jūsų simpatijas.

Interjere kilimas išsiskiria kaip funkcionalus aksesuaras. Pirmiausia, jis praktiškas ir labai pasiteisina šaltuoju metų laiku, ypač jei namuose nėra grindinio šildymo. Tokiu atveju kilimas užtikrins malonią šilumą ir jaukumą kojoms, ypač bus įvertintas turinčių mažų vaikų.

Dar vienas aspektas – kilimai yra daugiau ar mažiau minkšti, tad tai puiki priemonė, norint patalpai suteikti jaukumo. Trumpo plauko kilimai atrodo labai estetiškai, tvarkingai.

Nevalia pamiršti ir to, kad kilimai yra tobula priemonė kuriant norimą interjero stilių namuose. Labai didelė kilimų įvairovė suteikia progą realizuoti bet kurio stiliaus idėją: minimalistinio, Provanso, klasikinio, urbanistinio, rytietiško, skandinaviško ar bet kurio kito.

Kilimų formų, spalvų, raštų bei tekstūrų gausa suteikia daug galimybių kūrybiškai užpildyti monotonišką grindų plotą, o monochrominei patalpos spalvų paletei suteiks ryškų, stilingą akcentą. O gal, atvirkščiai, darniai įsilieti į visumą?

Norėdami pirkti kilimą internetu ar fizinėje pardavimo vietoje bei pasirinkti teisingai, atsakykite sau į kelis klausimus:

  • Kokios sudėties kilimas – natūralus, sintetinis ar mišrus – Jums yra prioritetas?
  • Vienspalvis ar kelių spalvų?
  • Su raštais ar be jų?
  • Kokio dydžio kilimas reikalingas?
  • Kokios formos?

Atsakymai į šiuos klausimus leis kaip reikiant susiaurinti alternatyvų lauką. Remdamiesi identifikuotais asmeniniais kriterijais pasinaudokite mūsų prekių filtravimo galimybe ir paiešką padarykite tikslingą bei sparčiai ir labai patogiai išsirinkite Jūsų poreikius atitinkantį kilimą.

Neretai ištiesus išsvajotą kilimą namų erdvėje klientai nusivilia, nes pasirinktas dydis neišpildo susikurtos vizijos. Kad taip nenutiktų, pateikiame kelis labai svarbius patarimus, kaip išsirinkti tinkamą dydį:

  • Svetainėje: kilimas turėtų būti tokio dydžio, jog ant jo tilptų visi minkštieji baldai ir kavos staliukas. Visiškai pakanka jei ant kilimo pastatomos tik priekinės baldų kojelės.
  • Valgomajame: labai svarbu, jog kilimas butų didesnis už valgomojo stalą tiek, kad atitraukus kėdę, jos kojelės vis dar liktų ant kilimo.
  • Miegamajame: jei planuojate kilimą tiesti po lova, iš kraštų turi likti bent po 60 cm kilimo iš kiekvienos pusės (pvz. jei Jūsų miegamojo lovos matmenys yra 160×200 cm, kilimas turėtų būti apie 280×260 cm). Galima pasirinkti ir specialius kilimėlių rinkinius, tiesiamus aplink lovą.

Išsimatuokite savo kambario baldus ir pasinaudoję mūsų patarimais išsirinkite reikiamą kilimo dydį. Pateikiame pavyzdį, kaip skirtingo dydžio kilimai atrodo prie 170 cm ilgio sofos ir 80 cm skersmens kavos stalelio:

                                         

Ši el. parduotuvė – bene didžiausia virtuali erdvė, kurioje rasite labai plačią kilimų įvairovę. Specializuojamės tik šių namams skirtų aksesuarų srityje.

Į asortimentą įtraukiame tik patikimų ir pripažinimą pelniusių gamintojų produkciją – rinkitės kokybiškus belgų, turkų bei kitose šalyse įsikūrusių gamintojų kilimus.
Laukia platus gaminių pasirinkimas pagal dydį, spalvą, stilių, prekės ženklą, medžiagas, iš kurių pagaminti, ir kitus kriterijus.
Didelis kainų diapazonas – sau tinkamą atras ir norintys mokėti pigiau, ir galintys skirti didesnę sumą.
Visi kilimai atitinka aukštus kokybei keliamus standartus, yra atsparūs, tvirti, tinkamai prižiūrimi ilgai nepraranda savo pirminės reprezentatyvios išvaizdos.

Ieškantys kilimo savo būstui el. parduotuvėje manokilimas.lt turės geriausią pirkimo patirtį. Rinkitės iš didžiulės kilimų įvairovės, patogiai filtruokite pasiūlą pagal aktualius kriterijus, sužinokite išsamią informaciją apie sudominusį gaminį, taip pat ar jam taikoma akcija.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje saugu ir labai patogu, negana to, pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu – sklandžiai ir operatyviai pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

Manokilimas.lt – kai reikia netradicinių, originalių ar, atvirkščiai, klasikinių sprendimų.