Kilimas yra labai universalus ir itin daug dizaino galimybių suteikiantis interjero aksesuaras namams. Didžiulė kilimų įvairovė, plati spalvų ir raštų paletė leidžia atrasti tą idealųjį kiekvienam namų kambariui: svetainei, valgomajam, miegamajam, taip pat prieškambariui, net lauko terasai ar kitai namų ar lauko poilsio zonai. Natūralu, jog besirinkdami kilimą vertiname dizainą, daugelis nori investuoti į kokybišką gaminį. O jei kokybė yra vienas iš prioritetų, tikslinga atsižvelgti ir į kilimo kilmės šalį. Štai vieni geidžiamiausių mūsų asortimente yra turkiški kilimai, nuo seno garsėjantys unikalumu, preciziška kokybe, patvarumu ir išskirtiniais dizainais. Jei ir savo namuose norite įkurdinti nuostabų turkišką kilimą, siūlome rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje internetu – Jūsų laukia labai šaunus pasirinkimas!

Šie kilimai pozicionuojami kaip aukštos kokybės, išsiskiriantys dizaino sprendimais, žavintys estetika ir patvarumu bei dėl pavydėtino atsparumo itin ilgai išlaikantys reprezentatyvią išvaizdą.

Turkiški kilimai labai dažnai pasirenkami svetainei – bene gražiausiai namų zonai, kurioje šeimos nariai leidžia daug laiko, taip pat kur priimami svečiai. Svetainėje kilimai dažnai mindomi, jiems tenka nemenkas krūvis, todėl turkiški kilimai čia puikiai pademonstruoja savo privalumus. Ir ne tik šiame kambaryje – jų pranašumais mėgausitės įkurdinę ir koridoriuje, prieškambaryje, vaikų kambaryje, miegamajame ar kitur.

Turkiški kilimai labai patvarūs, tad net ir po daugelio valymų jie atrodys it nauji. Negana to, jų priežiūrai tikrai nereikės sugaišti daug laiko.

Mūsų asortimente rasite labai platų turkiškų kilimų pasirinkimą pagal kiekvieno poreikius. Asortimentas didelis, todėl renkantis labai pravers patogi prekių filtravimo sistema, leisianti paiešką padaryti ne tik tikslingą, bet ir kur kas greitesnę bei rinktis tik iš aktualių alternatyvų.

Turkiškų kilimų kaina mūsų asortimente varijuoja maždaug nuo 19 iki 300 eurų. Kilimus galite rinktis vienspalvius arba spalvotus. Didžiąją dalį pasiūlos sudaro rudi, mėlyni, raudoni, kreminės ar kitų spalvų turkiški kilimai.

Visi mūsų asortimente kilimai iš Turkijos yra stačiakampio formos, tačiau maloniai stebina dydžių įvairovė – rasite ir siaurų koridoriui, ir labai didelių erdviems kambariams. Populiariausi turkiškų kilimų dydžiai yra 120×170, 160×230, 200×290 cm ir kt.

Rinkitės tokių prekių ženklų kilimus kaip „Hanse Home“ ar „Nouristan“. Turime sintetinio pluošto iš poliesterio ar polipropileno ir natūralaus medvilnė pluošto kilimų.

Puikios kokybės, labai dailūs, patvarūs ir reprezentatyvūs turkiški kilimai mūsų asortimente. Čia labai patogu rinktis ir pirkti. Prie prekių pateikta tiksli kaina pagal dydį, taip pat matyti, ar norimam kilimui taikoma akcija. Negana to, pasirūpinsime Jūsų pirkinio atvežimu iki pat durų! Internetu įsigytus kilimus pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.