Lauko kilimas yra praktiškas ir dekoratyvus namų eksterjero, lauko aplinkos akcentas, vietą atrandantis šalia įėjimo į namus, taip pat terasoje, balkone. Šiose zonose patiestiems kilimams tenka didelis mindymo krūvis, kur kas didesnis nešvarumų kiekis, palyginti su kilimais, kurie pasirenkami namams. Tad renkantis kilimą lauko erdvei tikslinga vertinti ne tik estetiką, patvarumą, tačiau ir jo valymo ypatumus. Prioritetą teikite tiems, kurių priežiūra bus paprasta ir nereikalaus daug Jūsų laiko. Tiesa, siekiant harmonijos bei darnos, verta lauko kilimą derinti ir prie namo eksterjero, terasos, balkono stiliaus.

   Asortimente kiekvieno iš Jūsų laukia labai didelis kilimų laukui pasirinkimas. Nusprendę, jog domina būtent vienspalviai lauko kilimai, galėsite pirkti raudoną, juodą, baltą, mėlyną, rudą, žalią, kreminės ar kitos spalvos.

  •         Turime apvalių ir stačiakampio formos.
  •         Vienspalvių lauko kilimų pasirinkimas pagal dydį patiks net išrankiausiems – turime ir mažų, ir didelių. Nuspręskite, koks dydis domina Jus, ir dėkite tinkamiausią kilimą į pirkinių krepšelį.
  •         Kilimai iš polipropileno pasižymi aukštu atsparumu dėvėjimuisi, jie neimlūs nešvarumams, todėl itin lengvai prižiūrimi.
  •         Visi vienspalviai kilimai lauko zonoms yra kokybiški ir tobulai tinkantys naudoti lauke.

Išsirinkti kilimą mūsų el. parduotuvėje paprasta, mat yra labai puiki asortimento filtravimo sistema. Pasirinkite prekę, patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime prekės atvežimu – internetu užsakytus kilimus pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Tiesa, mūsų klientai žino, jog neretai nuostabų kilimą gali įsigyti su labai gera akcija!