Kilimas yra tokia interjero detalė, kuri tampa be galo reikšmingu įrankiu kuriant kambario interjerą ir suteikiant komforto gyventojams bei jaukumo namams. Šie aksesuarai beveik visada įkurdinami vaikų kambaryje, mat čia atlieka ne tik estetinę, bet ir praktinę funkcijas, t. y. kilimai vaiko kambariui dovanoja papildomo jaukumo, komforto, leidžia kurti norimą stilių, taip pat jie saugo grindų dangą nuo braižymo. O ar žinojote, jog kilimas gali tapti šauniu vaikų žaidimų elementu? Jei susidomėjote, pasižvalgykite po mūsų žaidimų kilimų asortimentą.

Kaip sako pats pavadinimas, šie kilimai skirti žaidimų zonai ir jie tampa žaidimo dalimi. Dėl to „kalti“ kilimo raštai, imituojantys futbolo aikštes, miesto gatves, domino, labirintus ir pan. Tokio tipo kilimas taps vaiko žaidimų pagrindu. Sutikite, važinėti mašinytėmis per trasas po visą kambarį yra kur kas smagiau nei žaisti įsivaizduojant trasą. Žaidimų kilimas vaikui suteiks daugiau kūrybingumo, fantazijos, paįvairins žaidimus.

Kaip ir rinkdami bei planuodami pirkti bet kokį kitą kilimą, pirmiausia įvertinkite, iš ko jis pagamintas. Jei vaikas alergiškas, vienareikšmiškai prioritetą teikite natūralaus pluošto kilimams, o jei norite lengvai valomo ir prižiūrimo kilimo, puikus variantas bus kilimas iš polipropileno.

Jei kilimas bus skirtas tik nedidelei žaidimų zonai, tiks mažesnis, apvalus. Jei norite, kad kilimas dengtų daugiau kambario grindų, rinkitės didelį stačiakampio formos kilimą. Taip pat dydžio pasirinkimą lemia ir kambario apstatymas baldais, kiek yra laisvo grindų ploto vaiko žaidimams.

Kilimo spalvų pasirinkimas paprastai būna labai didelis. Tikslinga spalvinę gamą derinti prie kambario sienų, užuolaidų, baldų ir kurti vientisą, harmoningą koncepciją.

   Turime kelis variantus apvalių žaidimų kilimėlių, margintų raidėmis, ir daug stačiakampio formos žaidimams skirtų kilimų su įvairiausiais piešinėliais.

  • Kokios spalvos kilimas aktualus Jums: kreminis, pilkas, rožinis, mėlynas, žalias ar dar kitoks?
  • Polipropileno ir poliamido kilimai žaidimams. Šie sintetiniai pluoštai yra kokybiški ir pelno daug simpatijų dėl ypatingo patvarumo, atsparumo dėvėjimuisi ir labai lengvo valymo, kas itin svarbu, atsižvelgiant į tai, kad kilimu naudosis vaikai.
  • Mūsų el. parduotuvės asortimente Jūsų simpatijų laukia žaidimų kilimai su miestais ir gatvėmis, futbolo aikštelėmis, abėcėlėmis, žaidimu „Klasės“ ir kt.
  • Labai platus dydžių pasirinkimas: 100×140, 160×220, 80×150, 120×170, 200×290  cm ir kt.

Mūsų žaidimų kilimų asortimentas puikus, kainos patrauklios, pirkimo procesas labai patogus, todėl pirkti čia – vienas malonumas. Asortimente visi vaikų kambariams skirti kilimai, tarp jų ir žaidimų, yra aukštos kokybės, patvarūs, „atlaikantys“ daug vaikų veiklų ir labai lengvai prižiūrimi. Negana to, kiekvienam iš Jūsų siūlome puikų kainos ir kokybės santykį bei galimybę sutaupyti ir mokėti pigiau, kai kilimams taikoma akcija.

Rinkitės kilimą vaiko kambariui pagal savo ir atžalos poreikius bei suteikite vaiko žaidimams daugiau galimybių. O mes užtikrinsime, kad Jums nereikėtų rūpintis internetu įsigyto pirkinio atsiėmimu – pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.