Akcija

Ayyildiz Apvalus Trumpo Plauko Kilimas Choate

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-15% nuolaida su kodu MK2024
Išvalyti
SPALVA: KREMINĖ

Aprašymas

 • Ayyildiz kilimų kolekcija “Pisa” įkvėpta itališko žavesio, išsiskirianti skirtingo plauko ilgio reljefu. Joje rasite pilkų ir kreminių atspalvių kilimus, kuriems akcentą suteikia iškilę geometriniai raštai. Galėsite pasirinkti net iš 12 dydžių variantų.

  Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.
  Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.
  Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

  Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

1 atsiliepimas apie Ayyildiz Apvalus Trumpo Plauko Kilimas Choate

 1. 4 iš 5

  Laima (įsigijo produktą)

  Spalva atitiko aprašą, tačiau nuotraukoje atrodė labiau į pilką ar net melsvą, o iš tikrųjų yra tiksliai kreminis. Prekės pristatymas gana operatyvus.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.