Bougari Lauko Kilimas Symi

103847
FRONT_0008_Layer 8
DET_0008_Layer 8
CLEAN_0008_Layer 8
MIL_0008_Layer 8
RUN TOP_0004_Layer 4
RUN FRONT_0005_Layer 4

Bougari Lauko Kilimas Symi

Išvalyti
SPALVA: MĖLYNA – RUDA – SIDABRINĖ
Produkto kodas: 103847 Kategorijos: , ,

Aprašymas

  • Bougari lauko kilimai “Symi” be abejonės patiks skiautinių gerbėjams – jie tarsi sudaryti iš skirtingo dydžio stačiakampių. Ši moderni dizaino interpretacija suderinta su neutraliomis pastelinėmis spalvomis ir raštais gali būti pritaikyta daugumoje interjerų.

    Šie lauko kilimai pagaminti Europoje iš itin patvarios medžiagos – polipropileno, todėl atlaikys kiekvieną iššūkį. Plokščio pynimo technologija užtikrina ilgaamžiškumą, kilimai tvirti ir lengvai prižiūrimi, atsparūs lauko poveikiui, nebijo lietaus ar kaitinančios saulės spindulių. Kasdienei priežiūrai užtenka kilimą nusiurbti ar iškratyti, o gilesnius nešvarumus – tiesiog nuvalyti šlapia šluoste arba įprastu kilimų valikliu. Jeigu kilimą ištiesėte lauke, be jokios abejonės galite jį nuplauti sodo laistymo žarna ar aukšto slėgio plovimo įrenginiu. Taip pat šios kolekcijos kilimai tinka ir visoms patalpoms su grindiniu šildymu.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

,

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

You've just added this product to the cart: