Flair Rugs Trumpo Plauko Kilimas Rue

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
SPALVA: KREMINĖ

Aprašymas

  • Flair Rugs kilimai “Rue” pagaminti iš vilnos ir nailono, pasižymi šilumos sulaikymo ir garso izoliacijos savybėmis. Nailono pluoštas kilimui suteikia papildomo tvirtumo ir atsparumo aplinkos poveikiui, tad galite neabejoti – šis kilimas atlaikys ne vieną iššūkį. Švelni kreminė spalva dėrės daugumoje interjerų, o modernus pynimas suteiks žavesio. Galėsite pasirinkti iš 3 dydžių.

    Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

    Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

,

Sudėtis

,

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.