Flair Rugs Trumpo Plauko Kilimas Zen Garden

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-10% nuolaida su kodu PAVASARIS
Išvalyti
SPALVA: PILKA

Aprašymas

  • Išskirtinė Flair Rugs kilimų kolekcija “Solace” žavi savo subtilumu. Kolekcijoje vyrauja švelnios pastelinės spalvos, tačiau moderni skirtingo plaukelių ilgio pynimo technologija išryškina kilimo raštą, kuris neabejotinai sukurs prabangos jausmą Jūsų namų interjere. Kilimo plaukeliai vilnoniai, todėl yra šiurkštoki, pasižymi šilumos sulaikymo ir garso izoliacijos savybėmis. Galėsite pasirinkti net iš aštuonių spalvinių variantų ir dviejų dydžių.

    Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

    Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

,

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.