Flair Rugs Trumpo Plauko Vaikiškas Kilimas Rainbow Night

-30% nuolaida su kodu NORIUKILIMO

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
SPALVA: PILKA – ĮVAIRIŲ SPALVŲ

Aprašymas

 • Flair Rugs vaikiškų kilimų kolekcija “Bambino” sukurta spalvingiems vaikų kambariams. Kilimai pagaminti iš polipropileno, todėl yra itin atsparūs, o mieli paveikslėliai nuteiks vaikus linksmiems dienos žaidimams.

  Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

  Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

  Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

  Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

  Vaikiški kilimai savo prekinėmis savybėmis pasižymi naudingumu ne tik iš praktinės pusės, kadangi puikiai sugeria garsus, apsaugo grindis nuo pažeidimų, o patiems vaikams garantuoja apsaugą nuo grindų skleidžiamos vėsos, bet yra vertingi ir kūrybine prasme, nes savo meninio dizaino dėka skatina vaikų vaizduotės vystymąsi. Be to vaikiški kilimai būna minkšti, atsparūs purvui ir nesukeliantys alergijos, tarnaujantys ilgą laiką.

  Šiuos kilimus patogiausia pirkti internetu, nes tada jų kaina būna pati palankiausia pirkėjui, tarp kurių išskirtiniu dizainu pasižymintis Flair Rugs Trumpo Plauko Vaikiškas Kilimas Rainbow Night. Taip pat manokilimas.lt vyksta išpardavimai, kurių metu nusipirkti kilimus pigiau galima su reikšminga nuolaida, padėsiančia labiau sutaupyti.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

1 atsiliepimas apie Flair Rugs Trumpo Plauko Vaikiškas Kilimas Rainbow Night

 1. 4 iš 5

  Lina Ž. (įsigijo produktą)

  Kilimas kaip tikėjomės, vaikas labai patenkintas, nes būtent tokį pats išsirinko, tačiau turi nemalonų kvapą. Uždarytame kambaryje po mėnesio dar vis jaučiamas kvapas kaip dyzelino ar pan. Tik dėl to minusas. Labai tikiuosi išsikvėps, nes kol kas kartais išnešu, kad vaikui nereiktų kvėpuoti tuo marmalu 😬


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.