Aprašymas

  • Durų kilimėliai „Alumat“ yra itin patvarūs, pagaminti iš polipropileno, kuris labai gerai sugeria vandenį ir purvą, yra lengvai nuvalomas paprasta šluotele, o įmontuotos aliuminio profilio juostos leis dar patogiau ir greičiau nubraukti sukietėjusį purvą nuo batų. Kilimėlių apačia padengta neslystančia danga, todėl galėsite jaustis saugiai net ant slidžių grindų ar plytelių. „Alumat“ yra puikus pasirinkimas tiek namų erdvei, tiek lauko terasai ar sodui. Kilimėlių priežiūra – purvą lengvai nuvalysite šluotele, o įsisenėjusias dėmes galima valyti su kilimų valikliais.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

    Durų kilimėliai prie durų – tai pati patikimiausia priemonė apsaugoti mūsų namus nuo iš lauko įnešamo purvo, jie sumažina slydimo riziką prie durų, nes sulaiko skysčius. Stambiems nešvarumams prie durų sulaikyti labiausiai tinka durų kilimėliai, kurių paviršius dygliuotas. Tam reikalui dar būna naudojami ir natūralaus pluošto šepetiniai durų kilimėliai. Ant paviršiaus atsiradusius nešvarumus geriau užmaskuoja margaspalviai arba rudos ar pilkos atspalvių kilimėliai. Durų kilimėlius patogiausia yra pirkti internetu, nes tada jų kaina būna patraukli pirkėjui. Čia rasite įvairaus dizaino kilimėlių, tarp kurių ir Hanse Home Durų Kilimėlis Alumat. Manokilimas.lt reguliariai rengia išpardavimus, per kuriuos įvairiausius kilimus galima įsigyti pigiau, tai garantuoja čia vykdoma patraukli nuolaidų akcijų politika.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.