Akcija

Hanse Home Durų Kilimėlis Clean and Go

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-15% nuolaida su kodu MK2024
Išvalyti
     
SPALVA: MĖLYNA – JUODA

Aprašymas

  • Šis durų kilimėlis yra itin traukiantis akį savo išvaizdžiu dizainu, todėl kiekvienas svečias mielai norės nusivalyti į jį batus! Jis taip pat ir labai praktiškas – pagamintas iš 100% poliamido, kuris itin atsparus trinčiai, greitai sugeria vandenį ir purvą (viename m² absorbuojama iki 3,5 l vandens), tačiau  išlieka švelnus net po ilgo naudojimo. Šių kilimėlių priežiūra labai paprasta – užtenka šluotele nubraukti susikaupusį purvą, o atsiradus gilesniems nešvarumams, kilimėlį plauti rankomis 30°C temperatūroje. Kilimėlio apatinis pagrindas iš itin elastingos vinilo medžiagos, kuri neleidžia jam slidinėti ant paviršiaus.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

    Durų kilimėliai prie durų – tai pati patikimiausia priemonė apsaugoti mūsų namus nuo iš lauko įnešamo purvo, jie sumažina slydimo riziką prie durų, nes sulaiko skysčius. Stambiems nešvarumams prie durų sulaikyti labiausiai tinka durų kilimėliai, kurių paviršius dygliuotas. Tam reikalui dar būna naudojami ir natūralaus pluošto šepetiniai durų kilimėliai. Ant paviršiaus atsiradusius nešvarumus geriau užmaskuoja margaspalviai arba rudos ar pilkos atspalvių kilimėliai. Durų kilimėlius patogiausia yra pirkti internetu, nes tada jų kaina būna patraukli pirkėjui. Čia rasite įvairaus dizaino kilimėlių, tarp kurių ir Hanse Home Durų Kilimėlis Clean & Go. Manokilimas.lt reguliariai rengia išpardavimus, per kuriuos įvairiausius kilimus galima įsigyti pigiau, tai garantuoja čia vykdoma patraukli nuolaidų akcijų politika.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

1 atsiliepimas apie Hanse Home Durų Kilimėlis Clean and Go

  1. 5 iš 5

    Irena Požarickaja (įsigijo produktą)

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.