ViitaNordic Rankų Darbo Kilimas Negatiivi

Išvalyti
          
SPALVA: ŽALIA – BALTA

Aprašymas

 • ViitaNordic – Suomijos kilimų gamintojai, įkvėpti skandinaviškų tradicijų ir šiaurietiškos gamtos, specializuojasi medvilninių rankų darbo kilimų ir grindų pagalvių gamyboje. Šie kilimai gaminami išskirtinai iš sertifikuotos Oeko-tex medvilnės, kuri dažoma ir paruošiama ViitaNordic gamykloje specialiai pagal gautus kilimų užsakymus. Gamybos procesai kruopščiai prižiūrimi siekiant užtikrinti aukščiausią gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą. Kiekvienas kilimas gaminamas tik gavus užsakymą, todėl pristatymo trukmė – apie 30 dienų.

  GALIMI UŽSAKYMAI PAGAL INDIVIDUALIUS IŠMATAVIMUS (ILGIO). Kreipkitės el. paštu info@manokilimas.lt arba telefonu +370 626 82825

  Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

  Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti švaria drėgna šluoste. Netrinti. Galima skalbti rankomis ne aukštesnėje nei 30ºC temperatūroje su trupučiu skalbimo priemonės, lengvai spausdami pašalinkite vandens perteklių ir leiskite išdžiūti. Negalima mirkyti. Atkreipkite dėmesį, kad skalbimo metu medvilnė gali susitraukti apie 5%.

  Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

  Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

,

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.