Kilimai, kurių matmenys 100×150 cm, yra mažieji kilimėliai. Jie yra naudingi tuo, kad kiliminės dangos, užklojančios beveik visą kambario plotą, sveikatai kenkia labiau nei maži kilimėliai ir labiau į jas įsimeta pelėsis, o mažuosius lengva išpurtyti nuo nešvarumų.

 Kur labiausiai tinka kloti mažuosius kilimėlius?

Jeigu norite paskirstyti atskiromis zonomis didelį kambarį, jame galite patiesti du-tris mažus kilimėlius. Pavyzdžiui, atskirti miegojimo zoną nuo poilsio zonos. Jeigu norisi vizualiai padidinti kambario plotą, patariama rinktis šviesius kilimėlius su įstrižais raštais.

 Kokie turėtų būti kilimėliai, kad papuoštų patalpą?

Mažais kilimėliais galima papuošti vietą priešais lovą, fotelį ar židinį. Jie turėtų būti įvairiaspalviai ir ryškūs, ryškūs turi būti ir jų atspalviai. Mažų kilimėlių dėka lengva išdėlioti jums mielų spalvų akcentus. Bendrą vaizdą galima sudėlioti iš kelių kilimėlių, tačiau jie privalo būti to paties tipo.

 Kur geriausia pirkti?

Mėgstantiems pirkti internetu verta atkreipti dėmesį į internetinę parduotuvę Manokilimas.lt, nes čia kur kas patogiau susirasti norimą prekę nei rinktis ją keliose el. parduotuvėse. Čia pirkėjams pasiūloma vien tikrai patikimų ir gerai pasaulyje žinomų gamintojų produkcija. Čia sau tinkamą prekę išsirinks visi – ir tie, kuriuos domina pigūs, tačiau kokybiški ir patvarūs kilimai, ir tie, kurie yra pasiryžę į savo būstą investuoti daugiau, todėl gali rinktis brangesnę prekę.

Šioje internetinėje prekyboje pirkėjams garantuojamas neįtikėtinai gausus įvairiausių dydžių, formų, spalvų bei dizaino kilimų pasirinkimas, čia sau tinkamą prekę susiras net pats išrankiausias pirkėjas. Be to, šioje svetainėje daug privalumų garantuoja patraukli, nesikandžiojanti kilimų kaina. Nuolat taikomos įvairiausios akcijos, kurios leidžia įsigyti norimą prekę pigiau.

 Garantuoja kilimo pristatymą tiesiai į jūsų namus

Kadangi dabartinėmis sąlygomis daug nepatogumų įneša pandemijos laikotarpio situacija, kilimai pristatomi pirkėjui tiesiai į namus, pagal jo nurodytą tikslų adresą. Internete įsigytus kilimus kurjeriai pristato pirkėjui ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje.

Filtras