D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Deja, bet galimybės apkirpti ar apsiūti kilimus pagal pateiktus išmatavimus neturime, prekiaujame tik nustatytų dydžių kilimais. Visi galimi gaminių dydžiai nurodyti mūsų e-parduotuvėje prie pasirinkto produkto.
Mūsų pagrindinis tikslas – platus asortimentas bei kokybiškas klientų aptarnavimas. Mums labai svarbu, kad klientas liktų patenkintas tiek paslaugų, tiek prekių kokybe. Tačiau jei šį kartą prekė neatitiko Jūsų lūkesčių, žinoma, ją visada galite grąžinti. Įsigytą kokybišką prekę Pirkėjas turi teisę grąžinti ar pakeisti kita per 14 dienų nuo jos gavimo dienos. Už grąžinamos prekės supakavimą ir išsiuntimą pasirinkta kurjerių tarnyba atsako Pirkėjas apmokėdamas siuntimo išlaidas. Norėdami užsisakyti prekės grąžinimo paslaugą, susisiekite el. paštu  [email protected]  ir mes pasirūpinsime kurjerio atvykimu už papildomą mokestį. Daugiau apie pristatymo ir grąžinimo sąlygas skaitykite čia: Pristatymas ir grąžinimas
Mes prekiaujame išskirtinai tik internetu, todėl gyvai apžiūrėti kilimus galimybės nėra. Jei įsigytas kilimas netenkintų Jūsų lūkesčių, jį galėsite grąžinti per 14 dienų nuo gavimo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.
Pristatymo trukmė gali skirtis priklausomai nuo to, iš kurio sandėlio kilimas keliauja. Įprastai visi kilimai pristatomi 7-14 dienų intervale. Tik labai retais atvejais siuntos pristatymas užtrunka ilgiau nei 14 dienų, tad jeigu praėjus šiam laikotarpiui vis dar nesulaukėte savo užsakymo – būtinai mus informuokite!

Kilimo spalva gali skirtis priklausomai nuo to, per kokį įrenginį/ekraną žiūrite nuotraukas. Visgi geriausiai tikrąsias kilimo spalvas įvertinti galite pasididinę kilimo tekstūros nuotrauką iš arti.
Pateikiame keletą pavyzdžių:

Jeigu norimo kilimo šiuo metu nėra prekyboje – labai didelė tikymybė, kad jis vėl bus sandėlyje 4-6 savaičių bėgyje. Dėl konkretaus kilimo likučių papildymo mielai prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected] , nurodant prekės kodą arba kilimo pavadinimą, dydį ir spalvą, o mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kada norima prekė vėl bus sandėlyje.
Labai daug naudingos informacijos galite rasti mūsų patarimų skiltyje https://manokilimas.lt/kaip-issirinkti-kilima/ , o jei turite klausimų apie konkrečius Jūsų pasirinktus kilimus, mielai atsakysime telefonu +370 626 82825 ar elektroniniu paštu [email protected].
Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu. Taip yra todėl, kad kilimai dažniausiai nebūna supakuoti į vieną siuntinį ir, priklausomai nuo pasirinkto prekės ženklo, yra vežami iš skirtingų gamintojų sandėlių Europoje. Prekės pristatomos 7-14 dienų intervale. Jeigu praėjus šiam laikotarpiui vis dar nesulaukėte savo užsakymo – būtinai mus informuokite!