Klasikiniai kilimai dažnai išsitenka į 120×160 matmenis. Jų forma ir įprastinis dydis išsivystė per šimtmečius, tad ir šiandien klasikinių išmatavimų kilimai yra patys populiariausi. Net pačios naujausios mados jų neišstumia iš rinkos.

 

Kurioje namų vietoje labiausiai tinka klasikinio išmatavimo kilimai?

Pirkėjai dažniausiai klasikinius kilimus naudoja svetainėje, rinkdamasi juos iš natūralių arba dirbtinių medžiagų. Populiariausi – vilnoniai kilimai, dažniausiai papuošti etniniais įvairių šalių ornamentais. Tokių kilimų pranašumas – ramūs tonai, nes vilnos dažai ilgai išsilaiko neišblukę, nebijo saulės, kuo negali pasigirti sintetinių medžiagų kilimai.

Klasikiniai kilimai dar gaminami ir iš natūralaus šilko, kurį kokonuose išaudžia stebuklingieji vabzdžiai šilkverpiai. Ploni jo siūlai leidžia paryškinti piešinių linijas, o jų ilgaamžiškumas neturi sau lygių pavyzdžių. Anot šilko audėjų, geras kūrinys savo kokybę ir spalvą laisvai išsaugos bet porą šimtų metų.

 

Kur geriausia pirkti?

Mėgstantiems pirkti internetu verta atkreipti dėmesį į internetinę parduotuvę Manokilimas.lt, nes čia kur kas patogiau susirasti norimą prekę nei rinktis ją keliose el. parduotuvėse. Čia pirkėjams pasiūloma vien tikrai patikimų ir gerai pasaulyje žinomų gamintojų produkcija. Čia sau tinkamą prekę išsirinks visi – ir tie, kuriuos domina pigūs, tačiau kokybiški ir patvarūs kilimai, ir tie, kurie yra pasiryžę į savo būstą investuoti daugiau, todėl gali rinktis prabangesnę prekę.

Šioje internetinėje prekyboje pirkėjams garantuojamas neįtikėtinai gausus įvairiausių dydžių, formų, spalvų bei dizaino kilimų pasirinkimas, čia sau tinkamą prekę susiras net pats išrankiausias pirkėjas. Be to, šioje svetainėje daug privalumų garantuoja patraukli, nesikandžiojanti kilimų kaina. Nuolat taikomos įvairiausios akcijos, kurios leidžia įsigyti norimą prekę pigiau.

 

Garantuoja kilimo pristatymą tiesiai į jūsų namus

Kadangi dabartinėmis sąlygomis daug nepatogumų įneša pandemijos laikotarpio situacija, kilimai pristatomi pirkėjui tiesiai į namus, pagal jo nurodytą tikslų adresą. Internete įsigytus kilimus kurjeriai pristato pirkėjui ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje.

Filtras