Dažniausiai kilimai, kurių išmatavimai yra 120×170, būna dekoratyviniai ir yra skirti pagyvinti gyvenamųjų patalpų aplinką, suteikti jai žaismingą nuotaiką. Jie naudojami poilsiui numatytose erdvėse.

 

Kaip pasirinkti tinkamą dekoratyvinį kilimą?

Renkantis šiuos kilimus, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad jie derintųsi prie bendro patalpų interjero arba atliktų ryškaus tos patalpos akcento vaidmenį. Be to, šių kilimų medžiaginė sudėtis būna pati įvairiausia. Jie gali būti pagaminti ir iš natūralaus pluošto – vilnos, lino ar šilko, ir iš sintetinio pluošto. Nors skirtingo pluošto kilimai ir skiriasi fizinėmis savybėmis, jie vis dėlto yra geros kokybės ir patvarūs.

 

Kur dar galima pritaikyti dekoratyvinius kilimėlius?

Dekoratyviniai kilimėliai tinka ir virtuvei, vonios kambariui, nes atlieka ne tik puošiamąją funkciją, bet turi ir praktinę naudą, sugeria vandenį ir pašalinį purvą, kad jis nepatektų į kitas patalpas. O pačių kilimų išorė yra lengvai valoma ir maloni liečiant basomis kojomis. 

 

Kur geriausia pirkti?

Mėgstantiems pirkti internetu verta atkreipti dėmesį į internetinę parduotuvę Manokilimas.lt, nes čia kur kas patogiau susirasti norimą prekę nei rinktis ją keliose el. parduotuvėse. Čia pirkėjams pasiūloma vien tikrai patikimų ir gerai pasaulyje žinomų gamintojų produkcija. Čia sau tinkamą prekę išsirinks visi – ir tie, kuriuos domina pigūs, tačiau kokybiški ir patvarūs kilimai, ir tie, kurie yra pasiryžę į savo būstą investuoti daugiau, todėl gali rinktis prabangesnę prekę.

Šioje internetinėje prekyboje pirkėjams garantuojamas neįtikėtinai gausus įvairiausių dydžių, formų, spalvų bei dizaino kilimų pasirinkimas, čia sau tinkamą prekę susiras net pats išrankiausias pirkėjas. Be to, šioje svetainėje daug privalumų garantuoja patraukli, nesikandžiojanti kilimų kaina. Nuolat taikomos įvairiausios akcijos, kurios leidžia įsigyti norimą prekę pigiau.

 

Garantuoja kilimo pristatymą tiesiai į jūsų namus

Kadangi dabartinėmis sąlygomis daug nepatogumų įneša pandemijos laikotarpio situacija, kilimai pristatomi pirkėjui tiesiai į namus, pagal jo nurodytą tikslų adresą. Internete įsigytus kilimus kurjeriai pristato pirkėjui ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje.

Filtras