Nedidelių išmatavimų (90×150 cm) kilimėliai labai populiarūs buityje. Jie labiausiai tinka patiesti prie lauko durų, prieškambaryje arba vaikų kambaryje, nes neužima daug vietos.

 

Kas būdinga durų kilimėliams?

Jie yra spalvingi, todėl tikrai suteiks aplinkai žaismingumo. Dauguma jų pagaminti iš poliamido, kuris yra atsparus, greitai sugeria vandenį ir purvą, tuo pačiu išlieka švelnus ir po ilgo naudojimo. Kilimėlių apačioje – neslystanti danga, todėl jie tvirtai laikosi ir ant slidžių grindų ar plytelių. Jie pasižymi patvarumu.

 

Kuo jie patrauklūs vaikų kambaryje?

Tokių pat išmatavimų kilimėliai būna sukurti ir vaikų kambariams, jų paskirtis – tas patalpas padaryti spalvingesnėmis. Kadangi jie pagaminti iš poliesterio, tai yra minkšti ir švelnūs liesti. Ryškios jų spalvos vaikams sukuria linksmą nuotaiką.

 

Kaip jie valomi?

Valant užtenka juos nubraukti šluotele arba išsiurbti dulkių siurbliu. Skysčius nuo jų patariama kuo greičiau nušluostyti sausa šluoste. O jeigu dėmes mėginsite pašalinti kilimų valikliu, pirmiausiai išmėginkite jį mažame plote, nes yra pavojus, kad cheminės medžiagos gali paveikti kilimėlio spalvą. 

 

Kur geriausia pirkti?

Mėgstantiems pirkti internetu tikrai  verta atkreipti dėmesį į Manokilimas.lt, nes čia kur kas patogiau susirasti norimą prekę nei rinktis keliose el. parduotuvėse. Čia pirkėjams pasiūloma tik tikrai patikimų ir gerai žinomų gamintojų produkcija. Čia sau tinkamą prekę išsirinks visi – ir tie, kuriuos domina pigūs, tačiau kokybiški kilimai, ir tie, kurie yra pasiryžę į savo būstą daugiau.

Šioje internetinėje prekyboje pirkėjams garantuojamas neįtikėtinai gausus įvairiausių dydžių, formų, spalvų bei dizaino kilimų pasirinkimas, čia sau tinkamą prekę susiras net pats išrankiausias pirkėjas. Be to, šioje svetainėje daug privalumų garantuoja patraukli, “nesikandžiojanti” kilimų kaina. Nuolat taikomos įvairiausios akcijos, kurios leidžia įsigyti norimą prekę pigiau.

 

Garantuoja kilimo pristatymą tiesiai į jūsų namus

Kadangi dabartinėmis sąlygomis daug nepatogumų įneša pandemijos laikotarpio situacija, kilimai pristatomi pirkėjui tiesiai į namus, pagal jo nurodytą adresą. Internete įsigytus kilimus kurjeriai pristato pirkėjui ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje.

Filtras