Pilka spalva interjere tapo modernumo simboliu. Ji suteikia ne tik ramybės ir estetikos pojūtį, bet dažnai pasirenkama kaip foninė spalva, kuri pabrėžia spalvingas interjero detales, suteikiančias gyvumo. Pilka spalva dera absoliučiai su visomis kitomis. Klasikinis derinys – juoda, balta, pilka, tačiau mėgstantiems improvizuoti, prie šių spalvų puikiai derės ryškūs interjero aksesuarai, mediniai paviršiai, o tekstilė iš veliūro ir žvilgantys metalo elementai suteiks prabangos pojūtį.

Labai populiarus klientų pasirinkimas – didelis tamsiai pilkas (grafito, antracito) ar šviesiai pilkas ilgo plauko kilimas. Tai itin praktiška interjero detalė – suteikia jaukumo, izoliuoja garsą, minkšta ir maloni liesti, o nešvarumai mažai matomi. Šiuo metu pilki kilimai yra nr. 1 perkant internetu, o jų asortimentas itin platus. Nesvarbu ar stačiakampis ar apvalus kilimas, pilki atspalviai – saugus pasirinkimas!

Puslapyje ManoKilimas.lt rasite daugiau kaip 700 variantų. Siekiame nuolat plėsti asortimentą ir Jums pasiūlyti kilimus geriausia kaina. Nebijokite klausti, mūsų komanda mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus, kad pirkti kilimus internetu taptų itin paprasta!

Filtras