Kilimai, kurių išmatavimai 200×300 cm, priklauso didžiųjų kilimų kategorijai. Šie kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. O labiausiai jie tinkami svetainėms, lauko terasoms, poilsio zonoms, valgomiesiems.

 

Kaip turi būti patiestas didelis kilimas?

Didelį kilimą tiesiant svetainėje, reikia nepamiršti, jog ant jo turi sutilpti pagrindiniai kambaryje esantys baldai. Ta pati taisyklė galioja ir valgomajame patiestam kilimui. Čia jis turėtų taip būti paklotas, kas nuo stalo pastūmus kėdes, jos vis dar liktų ant kilimo.

Jei patalpa pakankamai didelė, būtina pasistengti, kad kilimo matmenys atitiktų jos arba baldų formą, tada jums pavyks sukurti darnią ir jaukią savo namų aplinką.

 

Kaip ištiesinti kilimą?

Kai kilimas transportuojamas jį nusipirkusiam adresatui, jisai įprastai būna suvyniotas į ritinį, todėl išpakavus jį reikia apversti priešinga puse, kad po kurio laiko išsitiesintų ir atgautų banguotas pradinę formą.

 

Kur geriausia pirkti?

Mėgstantiems pirkti internetu verta atkreipti dėmesį į internetinę parduotuvę Manokilimas.lt, nes čia kur kas patogiau susirasti norimą prekę nei rinktis ją keliose el. parduotuvėse. Čia pirkėjams pasiūloma vien tikrai patikimų ir gerai pasaulyje žinomų gamintojų produkcija. Čia sau tinkamą prekę išsirinks visi – ir tie, kuriuos domina pigūs, tačiau kokybiški ir patvarūs kilimai, ir tie, kurie yra pasiryžę į savo būstą investuoti daugiau, todėl gali rinktis brangesnę prekę.

Šioje internetinėje prekyboje pirkėjams garantuojamas neįtikėtinai gausus įvairiausių dydžių, formų, spalvų bei dizaino kilimų pasirinkimas, čia sau tinkamą prekę susiras net pats išrankiausias pirkėjas. Be to, šioje svetainėje daug privalumų garantuoja patraukli, besikandžiojanti kilimų kaina. Nuolat taikomos įvairiausios akcijos, kurios leidžia įsigyti norimą prekę pigiau.

 

Garantuoja kilimo pristatymą tiesiai į jūsų namus

Kadangi dabartinėmis sąlygomis daug nepatogumų įneša pandemijos laikotarpio situacija, kilimai pristatomi pirkėjui tiesiai į namus, pagal jo nurodytą tikslų adresą. Internete įsigytus kilimus kurjeriai pristato pirkėjui ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje.

Filtras