Tom Tailor Plokščio Pynimo Kilimas Garden Blossom

Išvalyti
SPALVA: RAUSVA – ĮVAIRIŲ SPALVŲ

Aprašymas

  • Sukurkite namų jaukumą su stilingais Tom Tailor kilimais! Spalvingas kilimas „Blossom” suteks jaukumo Jūsų namams ir sukurs pavasarišką atmosferą. Pastelinių rausvų atspalvių gama labai moteriška ir švelni, kviečianti atsipalaiduoti ir pasvajoti. Šie kilimai pagaminti iš poliesterio ir yra tinkami ne tik vidaus, bet ir lauko erdvėse. Dėl savo ilgaamžiškumo „Blossom” yra mažai priežiūros reikalaujantis interjero elementas, tad neabejotinai tiks judriose vietose.

    Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

    Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.