Tom Tailor Trumpo Plauko Kilimas Shapes Eight

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-10% nuolaida su kodu PAVASARIS
Išvalyti
SPALVA: ĮVAIRIŲ SPALVŲ

Aprašymas

  • Sukurkite namų jaukumą su stilingais Tom Tailor kilimais! Spalvingieji kilimai iš kolekcijos “Shapes” išsiskiria savo dizainu, sukurti bendradarbiaujant su interjero dizaino tinlaraštininke Anne Dirfard (Instagram @170QM). Tai tarsi meno kūriniai patiesti ant grindų, traukia akį įmantriomis geometrinėmis formomis ir ryškia spalvine gama. Kilimai pagaminti iš poliesterio (mikropluošto), todėl itin švelnūs, minkšti ir malonūs liesti.

    Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

    Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu (tinkamas siurbliams-robotams), skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.