Juoda spalva interjere pastaraisiais metais įgavo populiarumą – žmonės ieško ne tik juodų akcentinių detalių, bet ir drąsiau renkasi tamsius tapetus ar dažo sienas. Ne išimtis ir juodi kilimai. Tokios tendencijos parodo norą išsiskirti, eksperimentuoti, pabrėžti unikalumą. Juodi kilimai sukurs harmoningą vaizdą kartu su mediniais paviršiais, ryškių spalvų akcentinėmis detalėmis, pavyzdžiui – juodas apvalus kilimas puikiai pabrėš medinio paviršiaus kavos stalelį, o didelis ilgo plauko kilimas – išryškins minkštuosius baldus arba ryškias pagalvėles ant jų. Nesenstanti interjero klasika – juodos ir baltos spalvos deriniai.

Šiuo metu itin populiarūs ir kontrastingų spalvų kilimai su geometriniais raštais, kurių mūsų internetinėje parduotuvėje ManoKilimas.lt rasite tikrai daug. Taipogi, plokščio pynimo polipropileno (lauko) kilimai gali būti panaudojami ir kaip vonios kilimėliai, nes nebijo drėgmės. Nebijokite eksperimentuoti!

Mes nuolat papildome asortimentą ir stengiamės Jums pasiūlyti kilimus geriausia kaina, o mūsų komanda mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir patars, kad pirkti kilimus internetu taptų itin paprasta!

Filtras