Obsession Ilgo Plauko Kilimas Waves

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-10% nuolaida su kodu PAVASARIS
Išvalyti

Aprašymas

Atraskite tobulą patrauklaus dizaino, prabangaus minkštumo ir praktiško funkcionalumo derinį su kilimu iš My Waves kolekcijos. Šis kilimas yra tarsi meno kūrinys, kuris suteikia prabangos bei komforto pojūtį tiek į jį žiūrint, tiek jį liečiant, o dėl savo ypatingo dviejų atspalvių dizaino, jis dar ir sukuria įspūdingą vizualinį efektą, kuris suteiks gyvos dinamikos jūsų namams.

Itin kruopštus audimas šiam kilimui užtikrina aukščiausią audinio tikslumą bei kokybę, o itin minkšti mikropoliesterio pluoštai suteikia neprilygstamą plauko švelnumą ir purumą, ant kurio kiekvienas žingsnis bus tarsi ant debesų.

Šį ilgo plauko kilimą rekomenduojama išpurtyti arba siurbti įprastiniu siurbliu traukiančiu orą. Venkite siurblio besisukančiu antgaliu, taip pat siurblių robotų, kadangi besisukantis machanizmas gali išpešioti plaukelius arba įsivelti į kilimą ir jį sugadinti. Nešvarumus ir dėmes galite pavalyti drėgnu skudurėliu arba įprastinėmis kilimų putoms. Pavalius kilimą gerai nusausinkite ir leiskite jam pilnai išdžiūti.

Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

 

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

, ,

Forma

Stilius

,

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.