Tom Tailor Trumpo Plauko Kilimas Dance

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-10% nuolaida su kodu PAVASARIS
Išvalyti
    
SPALVA: ĮVAIRIŲ SPALVŲ

Aprašymas

 • Sukurkite namų jaukumą su stilingais Tom Tailor kilimais! Kolekcija “Bings” sukurta kartu su garsia Berlyno meninke Fabienne Meyer, taip pat žinoma kaip Bings @bbbings. Savo kūriniuose meninkė derina kontrastingus objektus iš savo kasdienio gyvenimo ir semiasi įkvėpimo iš devintojo dešimtmečio Amerikos popkultūros bei nepriklausomų filmų. Kilimų dizainas paremtas jos aliejiniais paveikslais, gamyboje naudojamos skirtingos plaukelių rišimo technikos, naudojamas 100 proc. vilnos pluoštas. Spalvinga kolekcija susideda iš šešių skirtingų dizainų. Fabienne Meyer apie savo kolekciją sako: “Man menas yra formos, spalvos ir jausmai, kuriuos jos sukelia. Sukurti tai, ką galite liesti ir pajausti, buvo nauja patirtis – man patiko kurti kilimus ir žaisti su įvairiomis struktūromis. Baldai, interjero elementai visada yra mano meno pirmame plane, todėl buvo logiška meną paversti kilimu“.

  PASTABA: kilimas yra rankų darbo, todėl jo kraštinės/kampai gali būti nelygūs, asimetriški.

  Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

  Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

  Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

  Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.