Mint Rugs Ilgo Plauko Kilimas Akan

Išvalyti
     
SPALVA: KREMINĖ – JUODA
SKU: 105196 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

  • „Mint Rugs“ gamintojo kilimai unikalūs savo dizainu – plokščias pynimas suderintas su ilgo plauko raštais, todėl kilimai ne tik malonūs prisilietimui dėl savo minkštumo, tačiau ir itin patvarūs bei atsparūs. Kolekcijoje „New Handira” rasite gausų dydžių, formų ir raštų pasirinkimą, todėl šie kilimai gali tapti jaukiu akcentu jūsų namų erdvėje.

    Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

    Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

,

Sudėtis

,

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.