Kilimai pagal išmatavimus

Niekas neginčija, jog kilimas yra vienas gražiausių ir tikro jaukumo jūsų namams suteikiančių atributų. Kiekvienai patalpai reikalingas savas ir nepakartojamas savo išvaizda kilimas. Vienoks jis turėtų būti svetainėje, kitoks – miegamajame, dar kitoks valgomajame, vaikų kambaryje ar prieškambaryje. Belieka tik vienas rūpestis – išsirinkti patį tinkamiausią kilimą savo namų erdvėms. O tai didele dalimi priklauso nuo pasirenkamų kilimų dydžių.

Nuo ko pradėti kilimo dydžio pasirinkimą?

Jokio skirtumo kur pirksite kilimą: internetu ar įprastinėje parduotuvėje, prieš tai darydami pirmiausiai labai tiksliai išmatuokite patalpos, kurioje klosite kilimą, plotą ir apsispręskite, ar jums labiau tiks didelis kilimas, užklosiantis beveik visas kambario grindis, ar jums reikia kilimo tik tam, kad jis uždengtų kai kurias esamos patalpos vietas. Kai žinosite tikslius kambario matmenis, jums bus lengviau nuspręsti, kokio dydžio prekę jums verta rinktis.

Tiks ir erdvioms patalpoms, ir siauriems balkonams bei koridoriams

Internetinė prekyba Manokilimas.lt jums gali pasiūlyti neapsakomai platų pačių įvairiausių dydžių kilimų asortimentą. Nesvarbu, kokių tik pageidautumėt spalvų ir ornamentų ar stilių kilimų, visus juos rasite vienoje vietoje – čia. Nesvarbu ir tai, ar jūs ieškosite kilimo erdviai svetainei, ar lauko terasai, ar prieškambariui, ar balkonui su koridoriumi, visus juos čia rasite, belieka tik pasirinkti pačias geriausias prekes.

Patys populiariausi kilimų išmatavimai yra šie: 120×160, 140×200, 160×220, 180×260, 200×300, 80×120, 80×250, 80×300, 80×150, 120×170, 160×230, 200×290 cm ir daug kitų. Jums tik belieka pasirinkti, kuris iš šių išmatavimų jums yra pats priimtiniausias ir tinkamiausias esamoms jūsų namų valdoms.

Patogiau pirkti internetu

Kadangi dabartinėmis sąlygomis daug nepatogumų sukelia  sudėtinga pandemijos laikotarpio situacija, kilimus patogiausia pirkti internetinėje prekyboje Manokilimas.lt, nes čia prekę, kuri idealiai tiks jūsų namas, galima įsigyti pigiau, negu kitur, mat čia dažnai būna taikomos įvairiausios akcijos.

O ir pats prekės pristatymo būda yra labai patogus pirkėjui, nes internete įsigyti kilimai pristatomi nuo durų iki durų pagal nurodytą adresą ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje.