Prie lauko durų labiausiai dera patiesti tokį kilimėlį, kuris sulaikytų nuo įnešimo vidun kuo daugiau purvo ar kitokių nešvarumų ir tuo pačiu būtų išvaizdus, spalvingas ir padėtų palaikyti švarą jūsų namuose. Koks tai galėtų būti kilimėlis? Ilgai nesukite sau galvos ir skubėkite įsigyti medvilninį kilimėlį. Jis jums bus pats palankiausias.

Už ką galima pagirti medvilninį kilimėlį?

Medvilniniai kilimėliai prie savęs traukia viską, kas tik pasitaiko: ir purvą, ir pūkus, ir kitokius nešvarumus, todėl labiausiai tinka koridoriuje, prieškambaryje ar prie lauko durų, nes dėl savo medžiaginių savybių yra puiki priemonė, leidžianti vidines patalpas išlaikyti sausas. Be to, medvilniniai kilimėliai sugeria kelis kartus daugiau skysčių nei patys sveria, todėl ir esant drėgnam orui, leidžia palaikyti švarą namuose. Jie taip pat puikiai sugeria tepalus bei suodžius, todėl tinka naudoti ir prie gamybinių patalpų.

Kur dar gali būti panaudoti kilimėliai iš medvilnės?

Šie kilimėliai puikiai tinka naudoti ne tik privačiose namų valdose, bet ir įvairių įstaigų prieškambariuose. Pavyzdžiui, medicinos įstaigų registratūrose, priėmimo skyriuose, viešosiose įvairių paslaugų teikimo įstaigų rūbinėse ir pan. Jie būtini tose vietose kur daugiausiai lankosi žmonės, kur būna didžiausias grindų nudrengimas ir purvo kaupimasis. Teisingai parinkti kilimėliai sulaiko net keturis penktadalius į patalpas nešamo purvo.

Ką daryti su purvinais medvilniniais kilimėliais?

Suprantama, jog jau supurvinti, pilni nešvarumų kilimėliai privalo būti kartas nuo karto keičiami į švarius. Nešvarieji kilimėliai ne tik išpurtomi nuo smėlio ir žemių sąnašų bet ir plaunami, jei to prireikia. Todėl perkant medvilninius kilimėlius, verta jų įsigyti ne vieną ir ne du. Kuo daugiau jų turėsite, tuo bus lengviau palaikyti jaukią ir švarią aplinką patalpose.

Filtras