Tom Tailor Trumpo Plauko Kilimas Modern K

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-10% nuolaida su kodu PAVASARIS
Išvalyti
    
SPALVA: MĖLYNA – ĮVAIRIŲ SPALVŲ

Aprašymas

 • Sukurkite namų jaukumą su stilingais Tom Tailor kilimais! Neutralių atspalvių kilimas “Modern K” derės daugumoje interjerų, o mėlynos spalvos geometrinis raštas suteiks trūkstamą akcentą. Natūralus vilnos ir medvilnės derinys užtikrins kilimo ilgaamžiškumą. Šie kilimai yra austi rankomis tradiciniu būdu, todėl juos galima naudoti iš abiejų pusių.

  PASTABA: kilimas yra rankų darbo, todėl jo kraštinės/kampai gali būti nelygūs, asimetriški.

  Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

  Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu (tinkamas siurbliams-robotams), skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

  Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

  Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

,

Sudėtis

,

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.