Rudi atspalviai – natūralumo simbolis, kuris daugeliui asocijuojasi su kava, šokoladu, karamele, oda, spinduliuoja optimizmą, pastovumą, tvarumą. Ir nors ruda spalva laikoma gana senamadiška, ji su trenksmu grįžta moderniame interjere. Su ruda dera įvairios spalvos, o ji pati apima daugybę atspalvių, kurie itin mėgstami dizainerių. Dažniausiai ruda spalva interjere įvedama per grindų ir sienų apdailą – medžio ar plytelių.

Renkantis rudą kilimą namams reikia atkreipti dėmesį į kambario plotą – didelėje patalpoje puikiai tiks tamsiai rudas kilimas, tuo tarpu mažesnėje erdvėje vertėtų rinktis šviesesnius atspalvius, vizualiai padidinančius erdvę (šviesiai rudus, rusvus (taupe)). Verta paminėti, jog rudi kilimai yra praktiški, lengvai paslepia nešvarumus, purvą nuo batų, todėl rudas durų kilimėlis ar kiliminis takas – puikus pasirinkimas prieškambario erdvėje!

Internetinėje parduotuvėje ManoKilimas.lt rasite daug rudų atspalvių kilimų ir kiliminių takų, o jei sunku apsispręsti, nebijokite klausti, mūsų komanda mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus, kad pirkti kilimus internetu taptų itin paprasta! Mes nuolat plečiame asortimentą ir siekiame Jums pasiūlyti kilimus geriausia kaina.

Filtras