Žalia spalva siejasi su gamta, augalija, labai harmoninga ir išraiškinga, pasižymi gydomuoju, raminančiu poveikiu. Interjere naudojama žalių atspalvių paletė labai plati – nuo gelsvos iki tamsios samanų. Neretai žali atspalviai derinami kartu su rudais, taip pat dažnai randamais gamtoje. Šią spalvą interjero dizaineriai mėgsta naudoti puošnioms akcentinėms detalėms – užuolaidoms, pagalvėlėms, užklotams. Šiuo metu itin populiari smaragdo žalia, derinama kartu su metalinėmis aukso spalvos detalėmis, suteikiančiomis prabangos pojūtį.

Žali kilimai taip pat gali papildyti kambario interjerą spalvomis. Internetinėje parduotuvėje ManoKilimas.lt rasite įvairaus stiliaus žalių kilimų – modernių, klasikinių, ilgo ar trumpo plauko, vienspalvių ar raštuotų. Taipogi, nebijokite eksperimentuoti! Plokščio pynimo polipropileno (lauko) kilimas gali būti naudojamas ir kaip vonios kilimėlis (nebijo drėgmės), kuris suteiks trūkstamą akcentą. 

Jei sunku apsispręsti, kreipkitės, mūsų komanda mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus, kad pirkti kilimus internetu taptų itin paprasta! Mes nuolat plečiame asortimentą ir siekiame Jums pasiūlyti kilimus geriausia kaina.

Filtras