Flair Rugs Trumpo Plauko Kilimas Archer

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
LAUKO KILIMAMS IR LAUKO SĖDMAIŠIAMS

-10% NUOLAIDA SU KODU VASARA

Išvalyti
SPALVA: ĮVAIRIŲ SPALVŲ
Produkto kodas: 367733 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

  • Ryški Flair Rugs kilimų kolekcija “Moda” sukurta spalvingiems namams. Kolekcijoje vyrauja geometrinės formos, o skirtingas plaukelių ilgis ir tekstūra tik dar labiau paryškina jų formą. Kilimai pagaminti Indijos amatininkų rankomis, plaukeliai vilnoniai, todėl yra šiurkštoki, pasižymi šilumos sulaikymo ir garso izoliacijos savybėmis. Kolekcijoje rasite šešis skirtingo rašto ir spalvų kilimus bei kiliminius takus.

    Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

    Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

    Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

    Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

Medžiaga

Sudėtis

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.