Obsession Trumpo Plauko Kilimas Holar

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 9-14 dienų.
-10% nuolaida su kodu PAVASARIS
Išvalyti
SPALVA: KREMINĖ  – PILKA

Aprašymas

Su kolekcijos My Freya rankų darbo kilimu įneškite į savo namus tradicinio meistriškumo bei modernaus komforto pojūtį. Jo dėka jūsų namai neabejotinai dvelks estetika, funkcionalumu bei nesenstančia elegancija.

Šie kilimai yra sukurti naudojant tradicines rankų darbo stakles, todėl kiekvienas iš jų yra tarsi unikalus meno kūrinys. Kruopštus rankų darbas suteikia kilimui jaukaus užmiesčio stiliaus žavesio ir neprilygstamos tekstūros, o medvilninis pagrindas – papildomo stabilumo bei ilgaamžiškumo.

Kilimai tinka visoms patalpoms su grindiniu šildymu. Po kilimu patartina naudoti neslystančią dangą siekiant išlaikyti jį savo vietoje.

Valymas: birius nešvarumus galite nubraukti šluotele ar nusiurbti siurbliu, skysčius rekomenduojame nedelsiant nuvalyti sausa šluoste, o dėmes šalinti kilimų valikliu. Dėmesio! Prieš naudojant kilimų valiklį, pirmiausia jį pabandykite mažame plote, kadangi cheminės medžiagos gali paveikti kilimo spalvą.

Pastaba – kilimas transportuojamas suvyniojus į ritinį, todėl išpakavus jis gali būti banguotas ir pradinę formą atgauti tik po kurio laiko. Patarimas Jums – kilimas greičiau išsitiesins, jei apversite jį priešinga puse.

Atkreipkite dėmesį, jog spalvos Jūsų ekrane gali šiek tiek skirtis nuo originalių produkto spalvų.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Forma

Stilius

,

Medžiaga

,

Sudėtis

,

Prekės ženklas

Kilmės šalis

Tinka grindiniam šildymui

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.